Wiadomości

Pasażer kontrolowanego auta wpadł z narkotykami

Data publikacji 18.11.2022

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 37-latek z gminy Świecie. Policjanci ogniwa patrolowo–interwencyjnego zatrzymali mężczyznę podczas kontroli auta, którego był pasażerem. Podejrzany odpowie zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii i grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Audi przemieszczające się świeckimi ulicami zostało skontrolowane przez mundurowych z miejscowej komendy wczoraj (17.11.22) wieczorem. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło zachowanie jednego z pasażerów, gdyż mężczyzna był dość nerwowy. Z niepokojem spoglądał pod nogi, próbując coś ukryć. Wszyscy mężczyźni podróżujący audi, zostali dokładnie sprawdzeni i wtedy okazało się, czym tak naprawdę spowodowane były nerwy pasażera. Otóż pod dywanikiem, w miejscu, gdzie siedział, policjanci znaleźli kartkę papieru, a w niej zawinięty susz roślinny. 37-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Dzisiaj (18.11.22) podejrzany usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i odpowie za posiadanie zabronionych substancji. O losach mieszkańca świeckiej gminy zdecyduje sąd, a grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Joanna Tarkowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Zatrzymany stoi z policjantem przed radiowozem
Powrót na górę strony