Wiadomości

Podziękowania dla golubsko-dobrzyńskich policjantów

Data publikacji 12.12.2022

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu insp. Krzysztofa Grugiel mieszkaniec powiatu przekazał podziękowania za zaangażowanie policjantów w sprawę odzyskania skradzionego portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Dzięki szybkiej reakcji dzielnicowego asp. Dariusza Krzemińskiego sprawca został szybko ustalony i zatrzymany. Portfel z zawartością wrócił do prawowitego właściciela.   

Zgłoszenie o pozostawieniu portfela w jednym ze sklepów w mieście, golubsko-dobrzyńscy policjanci otrzymali 28 listopada 2022 około godziny 12.00. Z relacji zgłaszającego wynikało, że po wyjściu ze sklepu zorientował się, że nie ma w kieszeni portfela. Powrócił do sklepu, lecz zguby już tam nie było.

Dzielnicowy, który zajął się sprawą, w pierwszej kolejności przejrzał monitoring. I już wszystko było jasne! Na nagraniu wyraźnie było widać przewinienie mężczyzny. Na podstawie nagrania i dobrej znajomości mieszkańców, dzielnicowy szybko wytypował sprawcę, a kryminalni już doskonale wiedzieli, gdzie go szukać. Mężczyzna przyznał się policjantom do kradzieży. Całe mienie od razu powróciło w ręce prawowitego właściciela. 72-latek usłyszał już zarzuty. Niebawem stanie przed sądem.

„Raz jeszcze dziękujemy za pomoc i na ręce Pana Komendanta przekazujemy całemu Komisariatowi życzenia wszelkiego dobra i satysfakcji ze wszystkich dobrych wysiłków ponoszonych dla dobra i bezpieczeństwa naszej lokalnej społeczności” 

Funkcjonariusze przekazali dla mężczyzny i jego najbliższych elementy odblaskowe. Nosząc odblaski, możemy ocalić to co jest najcenniejsze- nasze życie i zdrowie!

Autor: asp. Justyna Skrobiszewska
Publikacja: kom. Lidia Kowalska

  • mężczyzna przekazuje podziękowania komendantowi
  • dzielnicowy
  • policjantka przekazuje mężczyźnie odblaski
Powrót na górę strony