Wiadomości

Wszczął w domu awanturę i wpadł z narkotykami

Policjanci z Mogilna zatrzymali 22-latka, u którego funkcjonariusze znaleźli haszysz. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczął w domu awanturę więc mundurowi pospieszyli domownikom z pomocą. Jak się okazało był to początek jego kłopotów.

W minioną sobotę (31.12.22) przed 23.00 mogileńscy policjanci prewencji zostali skierowani na interwencję domową. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Mogilno nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę i jest agresywny w stosunku do swojej matki.

Na miejscu funkcjonariusze zastali 22-letniego awanturnika. Kontrola alkomatem wykazała, że ma 1,76 promila w organizmie. Jednak nie był to jeszcze koniec jego kłopotów. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli w jego kurtce zawinięte w folię aluminiową woreczki z brunatną substancją. Tester okazał, że jest to haszysz o wadze 37,5 grama.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. szt. Tomasz Bartecki
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony