Wiadomości

Włocławscy kryminalni po raz kolejny zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Policjanci z Włocławka zatrzymali 34-latka podejrzanego o posiadanie zabronionych substancji. W wyniku przeszukania znaleźli u mężczyzny znaczną ilość marihuany, dlatego teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przypuszczali, że 34-letni włocławianin posiada w miejscu zamieszkania niedozwolone środki. Postanowili więc zweryfikować swoje ustalenia i w miniony piątek (20.01.23) złożyli mężczyźnie wizytę. Okazało się, że mieli rację.

W wyniku przeszukania policjanci znaleźli podejrzanie wyglądający susz roślinny, który następnie zabezpieczyli do dalszych badań. Wykazały one, że jest to ponad 120 gramów marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut nielegalnego posiadania znacznej ilości środka odurzającego, za co może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze doprowadzili podejrzanego do prokuratury, gdzie zapadła decyzja o oddaniu go pod policyjny dozór. Prokurator zastosował również wobec włocławianina poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju.
 

Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony