Wiadomości

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty

Data publikacji 23.05.2023

Dzisiejszej nocy w miejscowości Kruszynek, pow. włocławski, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 42-letni motocyklista. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do dyżurnego włocławskiej policji dzisiaj (23.05.23) przed 1.00. Policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z dziedziny wypadków drogowych. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący motocyklem suzuki przemieszczał się drogą powiatową od strony Chocenia w kierunku Kruszyna. W miejscowości Kruszynek, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego motocykl przewrócił się, uderzył w znak drogowy, ogrodzenie posesji i blaszany garaż. Niestety 42-letniego motocyklisty nie zdołano uratować.

Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki oraz motocykl do dalszych badań, a dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia są wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Aura sprzyja korzystaniu z jednośladów, których w ostatnim czasie jest coraz więcej na naszych drogach. Apelujemy zatem do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i ostrożność.
 

Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Przewrócony motocykl, na pierwszym planie siatka ogrodzenia
  • Rozwalone metalowe ogrodzenie
  • Rozbity motocykl
Powrót na górę strony