Wiadomości

Nie zdołała się ukryć przed policyjnymi poszukiwaczami

Data publikacji 31.05.2023

Policjanci Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy nie pierwszy raz działali w terenie. Nie pierwszy też raz wykonali swoje zadanie „na medal”.

W połowie maja tego roku poszukiwacze z komendy wojewódzkiej przejęli od policjantów z komisariatu Bydgoszcz-Wyżyny sprawę dotyczącą 37-letniej mieszkanki miasta. Kobieta miała do odbycia karę łączną ponad 3 lat pozbawienia wolności. Wcześniej została skazana za kradzieże m.in.: na terenie marketów budowlanych, włamania na konta bankowe, wyłudzenia pożyczek czy przywłaszczenie mienia. Policjanci poszukiwali jej od 2021 roku na podstawie kilku listów gończych, wystawionych przez różne sądy.

Policjanci Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że 37-latka wynajęła mieszkanie w Szubinie, gdzie przeniosła się z Bydgoszczy. Funkcjonariusze ustalili dokładny adres i zapukali do drzwi. Kobieta była zdziwiona ich wizytą. Z pewnością się jej nie spodziewała. Bez problemu i oporów wsiadła do radiowozu, skąd została dowieziona do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.

Autor: mł.insp. Monika Chlebicz
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Policjanci prowadzą poszukiwaną
  • Dwaj poszukiwacze prowadza zatrzymaną
  • Policjanci prowadza zatrzymana do komendy

Film poszukiwana.mp4

Pobierz plik poszukiwana.mp4 (format mp4 - rozmiar 17.83 MB)

Powrót na górę strony