Wiadomości

Poszukiwany listem gończym miał przy sobie amfetaminę i marihuanę

Data publikacji 12.06.2023

Policjanci z Koronowa, pow. bydgoski, zatrzymali poszukiwanego listem gończym 40-letniego mieszkańca gminy Sicienko. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc w ten sposób uniknąć „odsiadki”. To jednak nie koniec. W chwili zatrzymania policjanci ujawnili przy nim amfetaminę i marihuanę.

Koronowscy policjanci otrzymali list gończy, wystawiony przez Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią, dotyczący 40-letniego mieszkańca gminy Sicienko. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania, chcąc uniknąć kary pozbawienia wolności. Na niewiele się to zdało.

W miniony piątek (9.06.23) rano kryminalni go namierzyli i zatrzymali. Podczas przeszukania okazało się, że poniesie odpowiedzialność za kolejne przestępstwa. W kieszeni jego odzieży funkcjonariusze ujawnili plastikowy pojemnik, w którym znajdowało się ponad 50 gramów białego proszku, natomiast w portfelu woreczek strunowy z suszem roślinnym. Przeprowadzone wstępne testy potwierdziły, że to amfetamina oraz marihuana.

40-latek trafił do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Musi się też liczyć z kolejnymi konsekwencjami prawnymi w związku z posiadaniem zabronionych substancji.

Autor: kom. Lidia Kowalska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony