Wiadomości

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 15.06.2023

Kryminalni z Tucholi zatrzymali 54-latka, który był poszukiwany listem gończym. Policjanci namierzyli mężczyznę we Włocławku. Poszukiwany by zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Mieszkaniec powiatu tucholskiego był poszukiwany od kwietnia. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego Sąd Rejonowy w Tucholi wystawił za nim list gończy. Powodem jego problemów z prawem było uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów. Za co miał odbyć karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

W toku prowadzonych czynnośi policjanci ustalili aktualne miejsce pobytu poszukiwanego 54-latka. Tucholscy kryminalni zatrzymali go w centrum Włocławka. Mężczyzna był zaskoczony, gdyż nie spodziewał się, że mundurowi właśnie tu trafią na jego ślad. Zgodnie z treścią listu gończego 54-latek został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Dzięki skutecznym działaniom tucholskich policjantów poszukiwany nie uniknie odpowiedzialności i odbędzie zasądzony wyrok.

Autor: mł. asp. Łukasz Tomaszewski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony