Wiadomości

Toruńscy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych

Data publikacji 30.06.2023

Tylko minionej doby policjanci z powiatu toruńskiego zatrzymali sześć osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Trzy poszukiwane były na podstawie listów gończych, dwie nakazów doprowadzenia i jedna zarządzenia sądu. Wszyscy trafili już za kraty i zgodnie z wyrokami rozpoczęli odbywanie kary za popełnione w przeszłości przestępstwa czy wykroczenia.

Jednym z zadań, jakie spoczywają na policjantach, jest skuteczne i szybkie zatrzymywanie osób, które próbują uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa czy wykroczenia, ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości.

Tylko ostatniej doby (29.06.23) mundurowi z jednostek podległych komendzie miejskiej w Toruniu zatrzymali sześciu poszukiwanych.

Kryminalni z Komisariatu Policji Toruń - Śródmieście, na podstawie ustaleń, namierzyli trzech, za którymi list gończy wydał sąd. 49-letnia kobieta i 57-letni mężczyzna zostali zatrzymani na ulicach Torunia. Kolejny 49-latek sądził zapewn, że ukryje się w domu, bo tam został namierzony.

Oprócz tego, w „sidła” mundurowych z jednostek podległych Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu wpadło jeszcze dwóch mężczyzn i jedna kobieta,poszukiwanych na podstawie nakazów i zarządzenia doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności.

Dzięki skutecznej pracy mundurowych wszyscy trafili już za kraty i zgodnie z wyrokami, rozpoczęli odbywanie kary za popełnione w przeszłości przestępstwa i wykroczenia.


 

Autor: mł. asp. Dominika Bocian
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony