Wiadomości

Poszukiwany listem gończym trafił za kraty

Szubiński kryminalny ustalił miejsce pobytu 39-latka poszukiwanego przez prokuraturę listem gończym. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu, za co powinien ponieść konsekwencje. By ich uniknąć wyjechał za granicę. Został namierzony krótko po tym, jak wrócił... .

Szubińska prokuratura wydała list gończy za 39-latkiem, który ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu za co powinien ponieść konsekwencje prawne. Dlatego poszukiwania za nim, na polecenie prokuratury, prowadzili miejscowi policjanci.

Wiadomym było, że 39-latek przebywa poza granicami. W ostatnich dniach, prowadzący sprawę poszukiwawczą kryminalny ustalił, że mężczyzna wrócił do kraju i zatrzymał się w lokalu na terenie gminy. Funkcjonariusz sprawdził adres i tylko formalnością była weryfikacja w policyjnych systemach personaliów legitymowanego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił prosto do zakładu karnego, bo prokurator wnioskowal o jego tymczasowe aresztowanie. Za kratami 39-latek poczeka na dalsze decyzje w sprawie.

Autor: kom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony