Wiadomości

Nieuczciwa klientka już usłyszała zarzut

Za kradzież rozbójniczą odpowie 23-letnia bydgoszczanka, którą zatrzymali kryminalni z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Kobieta ukradła alkohol, a następnie poszarpała i odepchnęła pracownicę sklepu chcącą go jej odebrać. Teraz poniesie konsekwencje swego czynu.

Dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał, w minioną sobotę (14.10.2023), zgłoszenie dotyczące kradzieży rozbójniczej, do której doszło przy ulicy Sobieskiego w Bydgoszczy. Wynikało z niego, że młoda kobieta ukradła ze sklepu alkohol warty ponad 110 złotych. Wychodząc z placówki handlowej odepchnęła ekspedientkę, a ta, w wyniku upadku, doznała poważnej kontuzji. Agresorka uciekła z łupem.

Natychmiast sprawą zajęli się śródmiejscy kryminalni. Przeprowadzone przez nich czynności pozwoliły ustalić personalia kobiety odpowiedzialnej za ten czyn. Okazała się nią 23-letnia mieszkanka Bydgoszczy. Jej zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Doszło do niego w ubiegły poniedziałek (16.10.2023) w godzinach przedpołudniowych.

Bydgoszczanka po przewiezieniu do komisariatu usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej, za którą kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

 

Autor: kom. Lidia Kowalska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony