Wiadomości

Poszukiwani już nie cieszą się wolnością

Data publikacji 30.10.2023

Pięciu mężczyzn, poszukiwanych do odbycia kar pozbawienia wolności, zatrzymali podczas minionego weekendu mundurowi z powiatu nakielskiego. Zgodnie z decyzjami sądów, wszyscy już trafili za kraty, gdzie odbędą zasądzone kary.

Tylko podczas minionego weekendu policjanci z Nakła i Szubina zatrzymali pięciu mężczyzn poszukiwanych przez sądy do odbycia kar pozbawienia wolności.

Pierwszy z nich, 57-latek, został zatrzymany w piątek (27.10.23), po południu, na terenie Nakła. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany następnego dnia (28.10.23) przez nakielskich mundurowych na terenie gminy. Zgodnie z postanowieniem sądu, 46-latek winien przebywać w zakładzie karnym za kradzieże.

Tego samego dnia, miejsce pobytu kolejnego poszukiwanego ustalili szubińscy policjanci. Kompletnie zaskoczony 61-latek, który powinien przebywać w zakładzie karnym za oszustwa, został zatrzymany w mieszkaniu na terenie szubińskiej gminy. W jego przypadku sąd zdecydował, że ma spędzić w zakładzie karnym 7 miesięcy za oszustwa.

Kolejni poszukiwani zostali namierzeni wczoraj (29.10.23) przez nakielskich „patrolowców”. Zatrzymani 19 i 20-latek muszą odbyć kilkumiesięczne wyroki za kradzieże.

Policjanci doprowadzili zatrzymanych do policyjnego aresztu, skąd mężczyźni trafili do więziennych cel.

Autor: asp. Zofia Wrzeszcz
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony