Wiadomości

Kryminalni z bydgoskiego Błonia namierzyli 54-latka, ukrywającego się 18 lat

Kryminalni z komisariatu na bydgoskim Błoniu namierzyli 54-latka, który od 18 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany 4 listami gończymi aktualnie przebywa w Więcborku. Już siedzi za kratami, gdzie rozpoczął odbywanie ponad 5-letniej kary.

W 2006 roku, 54-letni obecnie bydgoszczanin, został skazany za oszustwa. Miał do odbycia karę 5 lat i 7 miesięcy pozbawienia wolności. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, zaczął się ukrywać. Wówczas Sądy Rejonowe w Bydgoszczy oraz Chrzanowie wystawiły za nim łącznie trzy listy gończe. Na tym jednak nie koniec. Przeciwko mężczyźnie toczą się kolejne sprawy, nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Gliwice-Zachód, która wydała za nim kolejną tego typu podstawę poszukiwawczą. Przez cały ten czas poszukiwali go policjanci.

Wczoraj (16.04.24) kryminalni z Błonia ustalili, gdzie aktualnie przebywa i złożyli mu wizytę w Więcborku. Podczas zatrzymania nie krył zaskoczenia.

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu na bydgoskim Błoniu, by w konsekwencji, jeszcze tego samego dnia, trafić do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy i rozpocząć odbywanie, zasądzonej przed laty, kary.

Autor: kom. Lidia Kowalska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony