Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Tragiczny wypadek przy ulicy Focha

Data publikacji 14.11.2009

Tragiczny wypadek przy ul. Focha. 75-letnia kobieta nie żyje. Policjanci ustalają okoliczności i
przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 8:15 dyżurny bydgoskich policjantów
przyjął zgłoszenie o wypadku. Na ulicę ...

Tragiczny wypadek przy ul. Focha. 75-letnia kobieta nie żyje. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Posłuchaj wersji audio




Dzisiaj około godziny 8:15 dyżurny bydgoskich policjantów przyjął zgłoszenie o wypadku. Na ulicę Focha natychmiast skierowano mundurowych. Jak się okazało autobus PKS jadący z Łochowic do Bydgoszczy wjechał na chodnik i potrącił kobiete. Niestety mimo udzielenia pierwszej pomocy przez zespół karetki pogotowia, 75-letnia kobieta zmarła. Kierowca autobusu był trzeźwy. Teraz policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.




Autor: Daszkiewicz_Maciej
Publikacja: Daszkiewicz_Maciej

Powrót na górę strony