III Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym

Data publikacji 10.09.2024

Na początku września 2024 roku na zalewie w koło Krakowa odbyły się III Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym na dystansie 3 kilometrów. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. W zawodach udział wzięli i sukcesy odnieśli reprezentanci garnizonu kujawsko-pomorskiego.

Najlepszym zawodnikiem III Mistrzostw Policji w Pływaniu Długodystansowym wśród pracowników cywilnych Policji została Pani Karolina Ścisłowicz z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszcz.

W klasyfikacji policjantów, wśród mężczyzn kategorii do 39 lat I miejsce wywalczył starszy sierżant Bartosz Nowicki z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy.

W kategorii wiekowej do 49 lat II miejsce zdobył nadkomisarz Robert Ciepłowski z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście, a III miejsce zajął komisarz Marek Kowalczyk z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy.

W zawodach wzięło udział 24 policjantów, pracowników oraz policyjnych emerytów z różnych województw.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!