Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Policjanci spotkali się z opiekunami wolontariuszy WOŚP

Data publikacji 12.01.2012

Policjanci z komendy miejskiej w Bydgoszczy
spotkali się z opiekunami wolontariuszy. Spotkanie, które odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym
nr 8 przy ulicy Swarzewskiej zorganizował szef jednego z bydgoskich sztabów WOŚP
Michał Moczadło. ...

Policjanci z komendy miejskiej w Bydgoszczy spotkali się z opiekunami wolontariuszy. Spotkanie, które odbyło się w Liceum Ogólnokształcącym nr 8 przy ulicy Swarzewskiej zorganizował szef jednego z bydgoskich sztabów WOŚP Michał Moczadło. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji nadkom. Sławomir Szymański oraz asp. Sławomir Nowak z Wydziału Prewencji przekazali uczestnikom rady dotyczące bezpiecznego kwestowania. Mundurowi omówili gdzie najlepiej prowadzić zbiórkę, a jakich miejsc należy unikać. Funkcjonariusze przekazali również informacje gdzie i od kogo, w razie potrzeby, można uzyskać pomoc.




Jak co roku w tym dniu na ulicach naszego miasta będzie więcej niż zwykle patroli, które będą czuwały nad bezpieczeństwem kwestujących.

 

Autor: Daszkiewicz_Maciej
Publikacja: Daszkiewicz_Maciej

Powrót na górę strony