Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Wybił szybę, bo ... chciał się wyspać

Data publikacji 04.06.2013

Policjanci aleksandrowskiej „patrolówki” zatrzymali 30-latka, który wszedł przez okno do obcego domu i położył się spać. Mężczyzna odpowie za wybicie szyby i naruszenie miru domowego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci aleksandrowskiej „patrolówki” zatrzymali 30-latka, który wszedł przez okno do obcego domu i położył się spać. Mężczyzna odpowie za wybicie szyby i naruszenie miru domowego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę (25.05.13), późnym wieczorem. 30-latek wybił szybę w jednym z domów w Straszewie, pow. aleksandrowski, ponieważ jak tłumaczył później chciał się wyspać. Wszedł przez okno do środka i ułożył się do snu. Jakież było zaskoczenie, gdy właściciel rano zastał obcego mężczyznę. Natychmiast o zdarzeniu poinformował policjantów. Kiedy mundurowi przybyli na miejsce „lokator” zdążył się ulotnić. Godzinę później był w rękach funkcjonariuszy. 30-latek był pijany, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Właściciel wycenił straty na 500 złotych. Teraz 30-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

st. sierż. Marta Błachowicz
Oficer Prasowy
KPP w Aleksandrowie Kujawskim



--

Autor: KWPrzecznik2
Publikacja: KWPrzecznik2

Powrót na górę strony