Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Działania „Trzeźwy kierujący” w Bydgoszczy

Data publikacji 18.03.2015

Wczoraj (09.03.2015r.) w godzinach 5:00-9:00 na terenie Bydgoszczy i powiatu policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy kierujący”. Podczas działań zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców.

Działania pn. „Trzeźwy ...

Wczoraj (09.03.2015r.) w godzinach 5:00-9:00 na terenie Bydgoszczy i powiatu policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem „Trzeźwy kierujący”. Podczas działań zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców.




Działania pn. „Trzeźwy kierujący” mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach województwa, ograniczenie zdarzeń drogowych, a co najważniejsze skontrolowanie i zatrzymanie jak największej liczby osób, które zdecydowały się prowadzić pojazdy, pijane.

Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu stwarza bezpośrednie niebezpieczeństwo dla kierowcy, pasażerów, ale też innych użytkowników drogi.





Funkcjonariusze biorący udział w działaniach:
  • sprawdzali trzeźwość kierowców,
  • legitymowali uczestników ruchu,
  • sprawdzali dokumenty wymagane podczas kierowania pojazdem.




Podsumowanie działań przedstawia się następująco:
  • Funkcjonariusze przebadali 740 kierowców pod kątem trzeźwości.
  • Policjanci zatrzymali 2 pijanych kierowców.
  • Funkcjonariusze zatrzymali 2 prawa jazdy i dowód rejestracyjny.
nadkom. Maciej Daszkiewicz
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy


Autor: Rzecznik_KWP
Publikacja: Rzecznik_KWP

Powrót na górę strony