Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Bankomat w Bydgoszczy uszkodzony

Data publikacji 09.08.2015

Policjanci z Bydgoszczy pracują nad ustaleniem sprawców wysadzenia bankomatu. Trwa szacowanie strat. Kryminalni zajmują się ustalaniem okoliczności zdarzenia.

Dziś (01.08) krótko po godz. 3:00 policjanci z Bydgoszczy otrzymali ...

Policjanci z Bydgoszczy pracują nad ustaleniem sprawców wysadzenia bankomatu. Trwa szacowanie strat. Kryminalni zajmują się ustalaniem okoliczności zdarzenia.

Dziś (01.08) krótko po godz. 3:00 policjanci z Bydgoszczy otrzymali zgłoszenie o wybuchu, do jakiego doszło w okolicach piłkarskiego stadionu przy ul. Gdańskiej. Na miejsce natychmiast pojechały patrole. Policjanci ustalili, że doszło do uszkodzenia wolnostojącego bankomatu przez spowodowanie jego wysadzenia. Policjanci na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczali ślady, przesłuchiwali świadków. Z ustaleń policjantów wynika, że nieznani sprawcy zabrali z wnętrza urządzenia kasety, w których przechowuje się pieniądze.
W tej chili trwa ustalania sprawców tego przestępstwa oraz wysokości strat.

 

Autor: Rzecznik_KWP
Publikacja: Rzecznik_KWP

Powrót na górę strony