Wiadomości

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczny Przedszkolak”

Data publikacji 26.11.2015

Punkt Przedszkolny Gucio w Toruniu, mieszczący się przy ul. Armii Ludowej 11/13 zorganizował 30.09.2015r. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczny Przedszkolak”.

Honorowy patronat nad konkursem „Bezpieczny Przedszkolak” objął Pan Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. mgr Antonii Stramek. Patronat medialny nad konkursem objęła Książnica Kopernikańska w Toruniu.

W środę (18.11.2015r.) w Punkcie Przedszkolnym Gucio w Toruniu spotkało się jury, w składzie: mł. asp. Małgorzata Świątkowska - Olewińska - Asystent Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, nauczyciel – lic. Marta Mrotek, nauczyciel  - mgr Edyta Świtała  i wyłoniło laureatów ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpieczny Przedszkolak”. Wybór nie był łatwy, gdyż z różnych miast małych i dużych napłynęły 84 prace plastyczne. Lista laureatów przedstawia się następująco:

I miejsce
Zofia Pawlikowska z Torunia

II miejsce
Sebastian Kramek

III miejsce
Oliwia Biniaszak z Gostynia

Wyróżnienie
Maja Dziewulak z Torunia, Zuzanna Tomsia z Kluczy, Weronika Banaszak z Gostynia, Michał Celmer z Torunia, Aleksandra Sagat ze Stargardu, Aniela Czubińska z Łodzi, Zofia Wróbel z Torunia, Hania Postoła z Mińska Mazowieckiego

Specjalne wyróżnienie
dla Punktu Przedszkolnego w Łabuniach

30.11.2015 r. odbędzie się wystawa pokonkursowa w Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, przy ul. Poznańskiej w Filii Nr 4.

 

 

Autor: mł. asp. Małgorzata Świątkowska-Olewińska
Publikacja: mł. asp. Piotr Duziak

  • I Miejscie
  • II Miejsce
  • III Miejsce
  • Prace przedszkolaków
  • Policjantka w przedszkolu
  • Ocenianie prac przedszkolaków
Powrót na górę strony