Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym

Data publikacji 05.06.2008

W dniu 26.05.2008 roku na terenach leśnych w m. Białe Błota koło Bydgoszczy odbyły się jak co roku Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym. Na starcie stanęło 24 zawodników-policjantów z garnizonu kujawsko-pomorskiego, ...

W dniu 26.05.2008 roku na terenach leśnych w m. Białe Błota koło Bydgoszczy odbyły się jak co roku Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym. Na starcie stanęło 24 zawodników-policjantów z garnizonu kujawsko-pomorskiego, podzielonych na dwie kategorie wiekowe: do 35 lat i powyżej 35 lat.

Dystans 7800 m ukończyli wszyscy zawodnicy. Biegacze, którzy zajęli miejsca I-III w każdej kategorii wiekowej otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, natomiast zawodnicy z miejsc IV-VIII pamiątkowe dyplomy. Zawodnicy szczęśliwi, choć niezmiernie zmęczeni przy krzepiącym posiłku regeneracyjnym podsumowali wyniki, zapowiadając rewanż w przyszłym roku.

Kierownictwo Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy gratuluje wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i jednocześnie zaprasza do czynnego udziału w zawodach sportowych, organizowanych przez policjantów z naszego wydziału.