TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - 2008 ROK

Data publikacji 06.06.2008

W dniu 17 maja 2008 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu, odbyły się eliminacje wojewódzkie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

XXXI FINAŁ WOJEWÓDZKICH ELIMINACJI TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM W 2008 ROKU

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobyła SP w Więsławicach, reprezentowana przez n/w uczniów:
1. Jakuba Warczakoskiego
2. Damiana Maślankę
3. Bartosza Matuszewskiego
Indywidualnie – I miejsce zdobył wymieniony wyżej Jakub Warczakoski, II miejsce Damian Maślanka, natomiast miejsce III Paweł Misterski ze SP Nr 11 we Włocławku.

W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce należało do gimnazjum z miejscowości Grabkowo, reprezentowane przez uczniów:
1. Damiana Wójtowicza
2. Radosława Jóźwiaka
3. Emila Drapińskiego
Indywidualnie – I miejsce w tej kategorii zdobył Dawid Grefkiewicz z gimnazjum mieszczącym się w miejscowości Wtelno, II miejsce należało do ucznia z gimnazjum w Grabkowie, wspomnianego Damiana Wójtowicza a III do Emila Drapińskiego, również z tego gimnazjum.

Wszystkim uczestnikom tegorocznych eliminacji życzymy szerokiej drogi, dużo zadowolenia w życiu osobistym, natomiast zwycięzcom jak najlepszych wyników w turnieju ogólnopolskim.