Wiadomości

Tragiczny wypadek na krajowej 10 w Konotopiu

Data publikacji 12.02.2016

Jedna osoba zginęła, a trzy z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. To tragiczny w skutkach bilans wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na krajowej 10, w gminie Kikół. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, prowadzą policjanci z Lipna.

Do wypadku doszło dzisiaj (12.02.16), krótko przed 10:00 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Konotopie, pow. lipnowski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca nissanem micra, jadąca od Torunia w kierunku Lipna, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na lewy pas jezdni i zderzyła się z jadącym z przeciwka busem. W wyniku zderzenia na miejscu zginęła 71-letnia pasażerka osobowego auta, a kierujący pojazdami i pasażer busa z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Od prowadzącej nissana 43-latki i 52-letniego kierowcy drugiego auta została pobrana krew do badań.

Na czas usuwania skutków zdarzenia droga w tym miejscu była zablokowana przez ok. 3 godziny. W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Przyczynę i szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

Autor: asp. szt. Anna Kozłowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

  • Tragiczny wypadek na krajowej 10 w Konotopiu #1
  • Tragiczny wypadek na krajowej 10 w Konotopiu #2
  • Tragiczny wypadek na krajowej 10 w Konotopiu #3
  • Tragiczny wypadek na krajowej 10 w Konotopiu #4
Powrót na górę strony