Wiadomości

Znaczną ilość marihuany posiadał młody grudziądzanin

Data publikacji 18.02.2016

Doprowadzony przez policjantów do prokuratury 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

Wczoraj (17.02.2016r.) policjanci doprowadzili do prokuratora 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków.

Do zatrzymania mężczyzny doszło we wtorek (16.02) około godziny 20:20 na jednym z grudziądzkich osiedli. Policjanci kryminalni mieli ustalenia  i podejrzewali, że może on posiadać narkotyki. W samochodzie, który użytkował grudziądzanin kryminalni znaleźli dwa opakowania z suszem roślinnym. Schowane były w skrytce pod tapicerką. Wstępne badanie wykazało, że to marihuana o wadze prawie 102g. 

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.  Wczoraj policjanci doprowadzili go do prokuratora. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i złożył wyjaśnienia. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego dozór policyjny - trzy razy w tygodniu i poręczenie majątkowe w wysokości 2000 złotych. Wartość czarnorynkową zabezpieczonej marihuany kryminalni szacują na kwotę ok 3000 zł.

Autor: nadkom. Marzena Solochewicz-Kostrzewska
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz

  • Zatrzymany
Powrót na górę strony