Wiadomości

Zamiast audi ukradli elektronarzędzia

Data publikacji 02.03.2016

Policjanci wydziału kryminalnego z mogileńskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli ukraść audi. Złodzieje dostali się do środka auta, ale nie zdołali go uruchomić. Z samochodu ukradli elektronarzędzia o łącznej wartości 1700 złotych. Grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Do próby kradzieży auta doszło w nocy z 17 na 18 lutego 2016 roku w Kwieciszewie. Złodzieje po przecięciu kłódki od drzwi budynku garażowo – gospodarczego weszli do wnętrza pomieszczenia, gdzie stał pojazd audi. Następnie dostali się do środka auta, ale nie zdołali go uruchomić. Z bagażnika ukradli elektronarzędzia o wartości 1700 złotych. 

Mogileńscy  kryminalni na podstawie zebranych informacji wpadli na trop osób, które mogły mieć związek ze sprawą. Wkrótce ich podejrzenia potwierdziły się. Włamywaczami okazali się dwaj mieszkańcy gminy Kostrzyn w powiecie poznańskim. Policjanci zatrzymali mężczyzn w miniony czwartek (25.02.2016). 26 i 39 – latek przyznali się do winy. Prokurator zadecydował, iż podejrzani zostaną objęci policyjnym dozorem. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. 


 

Autor: mł. asp. Tomasz Bartecki
Publikacja: mł. asp. Piotr Duziak

Powrót na górę strony