Wiadomości

Policjanci odzyskali skradziony rower

Data publikacji 02.03.2016

Podczas przeszukania mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu policjanci odnaleźli zarówno skradziony rower jak i biały proszek o wadze 0,70 grama. Skradziony rower wrócił do właściciela, a podejrzanemu w tej sprawie grozi do 5 lat więzienia.

W minionym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zostali powiadomieni o kradzieży do jakiej doszło w nocy z 23/24.02.2016 roku w jednym z bloków przy ul. Polnej. Pokrzywdzony utracił rower, który wcześniej przypiął do stałego elementu w klatce schodowej bloku. Niestety zabezpieczenie to okazało się niewystarczające przed zuchwałym złodziejem, który odjechał jednośladem w nieznanym kierunku. Kryminalni zgromadzili w tej sprawie możliwie największą liczbę dowodów i to one pozwoliły trafnie wytypować sprawcę tej kradzieży. 

Wczoraj (01.03.) doszło do jego zatrzymania. Podczas przeszukania, mieszkania na Chełmińskim Przedmieściu policjanci odnaleźli zarówno skradziony rower jak i biały proszek o wadze 0,70 grama. Wstępne policyjne testy potwierdziły obecność amfetaminy. Zatrzymany 36-latek z ust śledczych usłyszał już zarzut kradzieży i posiadania narkotyków. Odzyskany przez policjantów rower pokrzywdzony odebrał już z komisariatu.

Teraz podejrzanemu grozi do 5 lat więzienia. 

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: mł. asp. Piotr Duziak

  • Zatrzymany mężczyzna
  • Odzyskany rower

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.91 MB)

Powrót na górę strony