Wiadomości

Tragiczne skutki wypadku drogowego na drodze krajowej nr 5

Data publikacji 30.03.2016

Dwóch młodych mężczyzn poniosło śmierć w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w Jaroszewie w powiecie żnińskim na drodze krajowej nr 5. Policyjni śledczy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj (29.03.16) około 15.00 w Jaroszewie, w powiecie żnińskim. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że na drodze krajowej nr 5, przebiegającej przez miejscowość, doszło do zderzenia toyoty yaris oraz ciężarówki. Niestety wskutek zderzenia się pojazdów śmierć poniosły dwie osoby, młodzi mężczyźni, 20-letni kierowca oraz 22-letni pasażer, mieszkańcy Żnina.

Mundurowi na miejscu tragedii zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, przesłuchali świadków, wykonali oględziny pojazdów. Zebrany materiał dowodowy posłuży teraz śledczym do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia w prowadzonym, pod nadzorem prokuratora, śledztwie. Droga krajowa nr 5 przez kilka godzin była nieprzejezdna, co wiązało się z koniecznością zorganizowania objazdów.

 


                                                         

Autor: nadkom. Krzysztof Jaźwiński
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony