Wiadomości

Sprawcy uszkodzenia pojazdu wpadli na gorącym uczynku

Data publikacji 30.05.2016

Brodniccy policjanci zatrzymali w areszcie dwóch sprawców uszkodzenia samochodu. Mężczyźni zostali przyłapani na gorącym uczynku w momencie, kiedy „wyżywali” się na lusterkach vectry. Obaj byli pijani. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (28.05.16), krótko po północy, policjanci z Brodnicy otrzymali zgłoszenie, że ul. Nad Drwęcą idzie dwóch mężczyzn, którzy mają niszczyć zaparkowane tam pojazdy. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszene. Rzeczywiuście zastali tam dwóch opisanych mężczyzn, uderzali w lusterka zaparkowanej vectry.  Policjanci natychmiast ruszyli za sprawcami tego przestępstwa.

Mundurowi zatrzymali 29-letniego brodniczanina i jego 36-letniego wspólnika. Właścicielka vectry oszacowała szkody na 1000 złotych. Obaj mężczyźni byli pijani. Pierwszy z nich miał 1,8 promila alkoholu w organizmie, drugi ponad 2. Wandale trafili do policyjnego aresztu w Brodnicy, gdzie trzeźwieli.

Wczoraj (29.05.16) obaj usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 

Autor: asp. Agnieszka Łukaszewska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony