Wiadomości

Grafficiarz wpadł w ręce policjantów z bydgoskiego Błonia

Data publikacji 28.07.2016

Patrol z bydgoskiego Błonia zatrzymał 24-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna malował po budynkach graffiti. Zatrzymany był pijany. Teraz policjanci ustalają, czy podejrzany nie ma więcej takich przestępstw na sumieniu.

Do zdarzenia doszło wieczorem na bydgoskim Błoniu, wówczas dyżurny otrzymał informację o mężczyźnie, który maluje na budynku graffiti. Na ulicę Okrzei został skierowany patrol. Tam policjanci zaczęli sprawdzać pobliskie bloki. Za jednym z budynków zauważyli mężczyznę, który sprayem malował elewację budynku. Mundurowi zatrzymali go.

W trakcie legitymowania 24-latka przyszedł świadek, który oznajmił mundurowym, że ten mężczyzna pomalował kilka bloków przy tej ulicy oraz przy ulicy Kasprzaka. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Był pijany, miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

Śledczy z bydgoskiego Błonia przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci nie wykluczają, że 24-latek może usłyszeć więcej zarzutów.   

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony