Wiadomości

Poszukiwany ENA w rękach toruńskich policjantów

Data publikacji 29.07.2016

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 28-latka poszukiwanego czterema listami gończymi. Mężczyzna od 2009 roku ukrywał się przed organami ścigania. Toruński sąd wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Teraz mężczyzna spędzi najbliższe lata w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości.

Wczoraj (28.07.16) rano policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 2009 roku. Sąd wydał za nim aż cztery listy gończe, a gdy funkcjonariusze zdobyli informacje, które wskazywały, że przebywa on za granicą również Europejski Nakaz Aresztowania.

Policjanci ustalili, że kilka tygodni temu poszukiwany wrócił do Polski i wynajął mieszkanie przy ul. Lotników.  Wczoraj (28.07.16) kryminalni pojawili się pod jego drzwiami, zabezpieczając jednocześnie drogę ucieczki przez balkon i okna mieszkania usytuowanego na parterze. Kiedy mężczyzna zobaczył policjantów, którzy otoczyli lokal zrezygnowany i sam otworzył drzwi. 28-latek trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższe kilka lat, odsiadując wyroki za kradzieże i zniszczenie mienia.

Autor: sierż. szt. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony