Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań 69-latka

Data publikacji 17.08.2016

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 69-latka z gminy Skępe, którego zaginięcie zgłosiła w poniedziałek rodzina. Wczoraj, po południu, lipnowscy policjanci odnaleźli ciało mężczyzny w rowie melioracyjnym, w rejonie prywatnych zabudowań. Śledczy ustalają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

Lipnowscy policjanci od chwili zgłoszenia, które wpłynęło do nich w miniony poniedziałek (15.08.16), po południu, szukali zaginionego 69-latka z gminy Skępe. Z relacji rodziny mężczyzny wynikało, że tego dnia, nikomu nic nie mówiąc, wyszedł on z domu około 15:00 i ślad po nim zaginął.

W szeroko zakrojone działania poszukiwawcze, które były prowadzone m.in. w trudnym terenie leśnym, włączyli się również policjanci z ościennych jednostek z Rypina i Sierpca, strażacy ochotnicy ze Skępego, Wioski, Chlebowa oraz rodzina i znajomi. Niestety, finał tych poszukiwań okazał się tragiczny.

Wczoraj (16.08.16), po południu, lipnowscy policjanci odnaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny w rowie melioracyjnym, w odległości około 3 km od miejsca jego zamieszkania. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 69-latka. Czynności na miejscu tragicznego w skutkach zdarzenia były prowadzone pod nadzorem prokuratora, który wykluczył, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Autor: asp. szt. Anna Kozłowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony