Wiadomości

Uczciwa ekspedientka

Data publikacji 25.08.2016

Pracownica jednego ze sklepów w Chełmnie podczas układania towaru znalazła portfel, o czym natychmiast powiadomiła tamtejszych policjantów. Jak się okazało był on własnością kobiety, która dzień wcześniej zgłosiła jego kradzież. Dzięki uczciwej ekspedientce zguba trafiła w odpowiednie ręce.

W miniony poniedziałek (22.08.16) dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi. Pokrzywdzona oświadczyła, że najprawdopodobniej utraciła go na terenie jednego ze sklepów w okolicy chełmińskiego rynku. Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie od mieszkanki Chełmna i rozpoczęli postępowanie w tej sprawie.

Tymczasem wczoraj (24.08.16) wieczorem do dyżurnego zadzwoniła pracownica sklepu wielobranżowego, która poinformowała policjanta o znalezieniu portfela. Zguba leżała w koszu z odzieżą. W ręce pracownicy "wpadła" podczas układania towaru. 

Dziś mundurowi dotarli do pokrzywdzonej, która oświadczyła, że portfel jest jej własnością. Jak wynika z okoliczności opisanych przez kobietę musiała go pozostawić w koszu po obejrzeniu znajdującego się w nim towaru. Dzięki uczciwości personelu sklepu zguba trafiła w odpowiednie ręce.

Autor: kom. Agnieszka Sobieralska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony