Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Zasnął na miejscu przestępstwa, obudzili go policjanci

Data publikacji 06.10.2016

Zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem usłyszał 32-letni mężczyzna, który „wszedł” do kolektury totalizatora sportowego i zasnął. Tam zastali go policjanci. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dwa dniu temu (04.10.16) około 21. 00 dyżurny inowrocławskiej Policji otrzymał telefoniczną informację od mieszkańca o tym, że przy ul. Jacewskiej prawdopodobnie ktoś włamuje się do kolektury totalizatora sportowego. Patrol, który interweniował zauważył wybitą szybę w oknie i leżącego na podłodze mężczyznę. Jak się wkrótce okazało, spał on sobie w najlepsze. Obudzony przez funkcjonariuszy mężczyzna był bardzo agresywny. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał.

Wczoraj (05.10.16) kryminalni przesłuchali 32-latka w charakterze podejrzanego. Zarzuca mu się usiłowanie kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony