Wiadomości

Nie pomogła mu kryjówka poza miastem

Data publikacji 12.10.2016

Kryminalni z Inowrocławia wspólnie z policjantami z komisariatu policji w Kowalu spod Włocławka, przeprowadzili działania i zatrzymali poszukiwanego listami gończymi mężczyznę. 52-latek został zaskoczony u znajomego, do którego przyjechał z wizytą. Teraz na dwa i pół roku trafił do więzienia.

Od lutego 2015 roku policjanci z Inowrocławia poszukiwali 52-letniego mieszkańca miasta. Dwa listy gończe wydał miejscowy Sąd Rejonowy. Mężczyzna miał do odbycia karę dwóch i pół roku więzienia za przestępstwa polegające na kradzieżach, a ponadto ukrywał się przed organami ścigania. Mundurowi wiedzieli o tym, że cały ten czas „stronił” on od Inowrocławia i okolic.

Kilka dni temu inowrocławscy policjanci, zajmujący się poszukiwaniami, uzyskali informację, że mężczyzna pojawił się w jednej z miejscowości pod Włocławkiem. Wczoraj (11.10.16) wcześnie rano zorganizowali policyjne działania i wkroczyli do namierzonego mieszkania. Zastali tam śpiącego i całkowicie zaskoczonego skazanego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony