Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Odpowie za uszkodzenie samochodu

Data publikacji 21.11.2016

Bezpośrednio po zdarzeniu został zatrzymany mężczyzna, który kopiąc w karoserię osobowego BMW uszkodził ją. Okazało się, że agresor miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj (20.11.2016) około godz. 17.00. Wówczas do policjantów z komisariatu w Koronowie przyszło dwoje  pokrzywdzonych, którzy twierdzili, że na jednym z parkingów zostali zaatakowani przez nietrzeźwego mężczyznę. Po ustaleniu szczegółów okazało się, że w momencie, gdy byli przy swoim aucie zaparkowanym przy ul. Paderewskiego podeszła do nich nieznana im osoba i zaczęła kopać w auto. Uszkodzeniu uległy drzwi pojazdu. Wartość poniesionych strat pokrzywdzony określił na kwotę 1500 złotych.

Natychmiast po uzyskaniu rysopisu sprawcy dyżurny skierował na miejsce patrol. Opisywanego mężczyznę policjanci zauważyli na ul. Farnej w Koronowie. 20-latek został zatrzymany. Przeprowadzone badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. Minioną noc mieszkaniec Koronowa spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: st.asp. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony