Wiadomości

Toruńscy policjanci poszukują Remigiusza Baczyńskiego

Data publikacji 03.01.2017

W nocy z 30 na 31 grudnia ubiegłego roku zaginął Remigiusz Baczyński. Ostatni raz 29-letniego mieszkańca Torunia widzieli znajomi, po północy, na ul. Kopernika w Toruniu. Od tej pory nie skontaktował się z najbliższymi, ani rodziną. Policjanci apelują do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt.

Policjanci z komisariatu Toruń Rubinkowo prowadzą poszukiwania za zaginionym 29-letnim REMIGIUSZEM  BACZYŃSKIM

 

 

Mężczyzna w nocy z 30/ 31.12.16, po północy, wyszedł z jednego z lokali przy ul. Kopernika w Toruniu i udał się w nieznanym kierunku, nie informując o tym fakcie nikogo ze znajomych lub bliskich. Zaginiony do teraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ma 185 cm wzrostu, waży około 100 kg i jest proporcjonalnej budowy ciała. Ma krótkie, ciemne włosy uczesane na tzw.  irokeza i zielone oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę koloru czarnego z  białym napisem z przodu „ALASKA”, spodnie ciemne i sportowe buty koloru granatowego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu tego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerami 997 lub 112, bądź 56 641 25 70 lub 56  641 25 56.

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony