Wiadomości

Poprosił o pomoc, bo było mu zimno i trafił do aresztu

Data publikacji 09.01.2017

Gniewkowscy policjanci dzisiejszej nocy interweniowali w miejscowości Szpital, pow. inowrocławski. Do tamtejszego komisariatu zadzwonił mężczyzna, który powiadomił, że siedzi w aucie, w którym zabrakło paliwa, a jest mu bardzo zimno. Nie trafił on jednak do domu, a do aresztu, bo okazało się, że był poszukiwany listem gończym.

Dzisiejszej nocy (8.01.17) około 2.30 przez miejscowość Szpital, pow inowrocławski, przejeżdżał opel. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Gdy nagle zabrakło w samochodzie paliwa kierowca udał się po pomoc, zostawiając w środku pasażera. Po pewnym czasie mężczyzna uznał, że jest mu zimno, więc zadzwonił z tą informacją do pobliskiego komisariatu.

Mundurowi szybko go zlokalizowali, bo dokładnie określił gdzie się znajduje. Policjanci sprawdzili też czy pojazd nie jest kradziony, ale nie tylko. Podczas weryfikacji danych zgłaszającego ustalili, że jest on poszukiwany listem gończy przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu. Dlatego, jeszcze tej nocy trafił on do policyjnego areszt, skąd zostanie przekonwojowany do grudziądzkiego sądu.

Autor: asp. szt. Izabella Drobniecka
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony