Wiadomości

Policjanci wspólnie ze strażakami odnaleźli desperata

Data publikacji 25.01.2017

Funkcjonariusze z Chełmna wspólnie ze strażakami po około sześciu godzinach poszukiwań odnaleźli zaginionego 42-latka. Mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Na szczęście, dzięki zaangażowaniu policjantów i strażaków szybko został odnaleziony. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj (24.01.17) około 19.50 dyżurny chełmińskiej Policji został powiadomiony przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego o zaginięciu mężczyzny. Zawiadomienie złożyła zaniepokojona siostra. Jak wynikało z jej relacji brat, około 18.00, wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Na domiar złego poinformował bliskich, że zamierza targnąć się na życie. 

Ze względu na tę okoliczności, a także warunki pogodowe panujące na zewnątrz dyżurny zareagował natychmiast. W poszukiwania zostali zaangażowani zarówno policjanci, jak i strażacy. Zaginionego szukała również rodzina i znajomi. Sprawdzane były okoliczne pola, zbiorniki wodne i rowy.

Po około sześciu godzinach poszukiwań policjanci w jednej z pobliskich miejscowości znaleźli 42-latka. Mężczyzna był trzeźwy, a jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Autor: asp. szt. Gabriela Andrzejczyk
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony