Wiadomości

Okradli współbiesiadnika

Data publikacji 21.02.2017

Pieniądze, portfel i dowód osobisty stracił mieszkaniec gminy Zbójno podczas libacji alkoholowej. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (20.02.17) do Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu zgłosił się 56-letni mężczyzna twierdząc, że ostatniej nocy został okradziony przez współbiesiadników. Łupem złodziei padł portfel z pieniędzmi w kwocie 1 400 oraz dowód osobisty.  Zaalarmowani policjanci ustalili, że pokrzywdzony w nocy z 19 na 20 lutego przebywał w mieszkaniu na terenie gminy Zbójno, gdzie wraz z dwoma mężczyznami spożywał alkohol. Współbiesiadnicy wykorzystując jego nieuwagę, z kieszeni spodni, ukradli mu portfel z pieniędzmi w kwocie 1 400 zł. i dowód osobisty.

Nieuczciwi kompani zostali zatrzymani w niespełna godzinę po zgłoszeniu. Policjanci w całości odzyskali skradzione mienie, które wróciło do rąk właściciela.
Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mieszkańcy gminy Zbójno (48 i 54l.) usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. MałgorzataLipińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony