Wiadomości

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków z zamiarem ich dalszej sprzedaży

Data publikacji 03.03.2017

Mundurowi z Golubia-Dobrzynia zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie prawie 30 g amfetaminy. Mężczyzna, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i usiłowania ich dalszej sprzedaży. Teraz mieszkańcowi powiatu wąbrzeskiego grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (1.03.17) uwagę policjantów patrolujących Kowalewo Pomorskie, pow. golubsk-dobrzyński, zwrócił kierowca osobowej hondy, który na widok stróżów prawa zaczął wykonywać gwałtowne manewry samochodem. Mundurowi postanowili poznać przyczynę takiego zachowania, dlatego przystąpili do kontroli. W trakcie czynności okazało się, że 20-letni mieszkaniec powiatu wąbrzeskiego ma przy sobie białą substancję zawiniętą w foliowy worek. Po wstępnym sprawdzeniu substancji narkotesterem okazało się, że jest to amfetamina w ilości prawie 30 gramów.

Wczoraj (2.03.17) mężczyzna, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i usiłowania ich dalszej sprzedaży.
Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. Małgorzata Lipińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony