Wiadomości

Policjanci z Torunia apelują do świadków

Data publikacji 04.04.2017

Toruńscy policjanci proszą o kontakt świadków, którzy widzieli sprawców napadu w sklepie na rogu ulic Konopnickiej a Mickiewicza. Do rozboju doszło w poniedziałek (03.04.17) około 22:20. Wszystkich, którzy mogą przyczynić się do zatrzymania sprawców prosimy o pilny kontakt z toruńską policją pod nr tel 997 lub 112. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość!

Wczoraj (3.04.17) około 22:20 dyżurny policji w Toruniu otrzymał telefoniczne zgłoszenie o rozboju, do jakiego doszło w jednym ze sklepów sieciowych znajdującego się na rogu ul. Konopnickiej a Mickiewicza.

Dwóch zamaskowanych sprawców weszło do sklepu. Jeden z nich trzymał przedmiot przypominający broń i wszedł za ladę. Następnie, dokonał kradzieży pieniędzy. Po wszystkim sprawcy, których było najprawdopodobniej dwóch, uciekli.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które wczoraj przebywały w okolicach, gdzie doszło do rozboju lub widziały w miejscu napadu dwóch uciekających mężczyzn, o kontakt.

Obaj napastnicy byli w wieku ok. 20 - 30 lat, wzrostu ok. 175-180, atletycznej budowy ciała. Jeden z nich ubrany był w czarną bluzę sportową z szarymi rękawami, z napisami z przodu oraz ciemne spodnie dresowe. Pod spodem miał szarą bluzę z kapturem. Drugi z nich ubrany był w niebieską (chabrową) kurtkę z czarnymi wstawkami na plecach i na rękawach. Pod nią miał czarną bluzę z kapturem, jasnoszare spodnie i  buty w kolorze piaskowym  z ciemnymi wstawkami.

Wszystkie osoby, które widziały wyżej opisane osoby lub kojarzą z najbliższego otoczenia mężczyzn noszących opisaną odzież proszone są o pilny kontakt policjantami pod numerem telefonu: (56) 641 24 09, (56) 641 24 08 lub całodobowo 997 i 112.

 

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony