Wiadomości

Usłyszał dziewięć zarzutów

Data publikacji 10.04.2017

Dziewięć zarzutów usłyszał 19-latek zatrzymany przez kryminalnych z komisariatu Toruń Śródmieście. Oprócz kradzieży drogich perfum policjanci udowodnili mu także paserstwo roweru. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W miniony poniedziałek (3.04.17) policjanci z Komisariatu Policji w Toruniu przyjęli zawiadomienie od przedstawiciela sklepu drogeryjnego znajdującego się w  jednej z galerii przy ul. Broniewskiego o kradzieży trzech flakoników markowych perfum. Kryminalni bardzo szybko zebrali materiał dowodowy, który pozwolił im wytypować sprawcę tego zdarzenia.

W  miniony czwartek (6.04.17) policjanci zatrzymali 19-latka. Mężczyzna był bardzo agresywny, wyzywał funkcjonariuszy, groził im, a jednego z nich nawet zdołał ugryźć.  Podczas przeszukania, w saszetce, którą zatrzymany miał zawieszoną na pasku, mundurowi znaleźli woreczek strunowy, w którym był prawie gram marihuany.

Na podstawie materiału dowodowego zgromadzonego w toku czynnności śledczy udowodnili podejrzanemu kradzież trzech flakoników markowych perfum, wartych kilkaset złotych. Dodatkowo okazało się, że w lutym tego roku sprzedał on skradziony z ul. Żwirki i Wigury rower wart kilkaset złotych. Dopuścił się tym samym przestępstwa paserstwa. Oprócz tego usłyszał jeszcze zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności funkcjonariuszy. W konsekwencji mężczyzna usłyszał dziewięć zarzutów.
Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: podinsp. Wioletta Dąbrowska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony