Wiadomości

Pobił, groził i miał narkotyki

Data publikacji 20.04.2017

Kryminalni z aleksandrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała przypadkowo napotkanego mężczyzny i groźby. Dodatkowo, w miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli amfetaminę. 19-latek usłyszał już zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci z wydziału kryminalnego aleksandrowskiej komendy zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o pobicie mieszkańca Straszewa. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że mieszkaniec Ciechocinka zaatakował go, kiedy ten wracał do domu. Najpierw zadał mu kilka ciosów, a następnie wielokrotnie groził mu śmiercią.

Po tym, jak policjanci otrzymali zgłoszenie od matki pokrzywdzonego szybko ustalili miejsce zamieszkania napastnika. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli 9 g amfetaminy. Młody mężczyzna został zatrzymany i spędził dwie noce w policyjnym areszcie. Wczoraj (19.04.17) prokurator przedstawił mu zarzuty i zadecydował, że będzie musiał meldować się w najbliższej jednostce policji w ramach dozoru, a także zakazał mu zbliżać się do pokrzywdzonego. 19-latek odpowie teraz za uszkodzenie ciała, groźby karalne i posiadanie narkotyków. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

Autor: mł. asp. Marta Błachowicz
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony