Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli marihuanę i kokainę

Data publikacji 26.04.2017

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 45-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz kokainę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

W poniedziałek (24.04.2017) wieczorem kryminalni z bydgoskiej komendy przejeżdżając ulicą Czerwonego Krzyża zauważyli kierowcę vw golfa, który na skrzyżowaniu z ulicą Madalińskiego wykonywał niezdecydowane manewry. Policjanci zatrzymali go do kontroli.

W trakcie sprawdzania kierowcy okazało się, że 45-latek jest poszukiwany do odbycia kary aresztu. Co więcej, podczas kontroli, funkcjonariusze wyczuli wydobywający się z wnętrza samochodu zapach marihuany. Po dokładnym przeszukaniu mężczyzny i pojazdu kryminalni zabezpieczyli woreczki z białym proszkiem oraz zielonym suszem roślinnym.

Jeszcze tego samego dnia policjanci, przy użycia psa wyszkolonego do wyszukiwania narkotyków, przeszukali jego miejsce zamieszkania i drugi samochód. Tam zabezpieczyli kolejne porcje zielonego suszu i białego proszku. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana i kokaina. Dodatkowo w mieszkaniu znaleźli puste woreczki strunowe oraz elektroniczną wagę.

Zatrzymany 45-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz śledczy z bydgoskiego Błonia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawią mu zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje już prokurator.

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski

  • policjanci prowadzą zatrzymanego
Powrót na górę strony