Wiadomości

Poszukiwany trzema listami gończymi schował się do łóżka

Data publikacji 26.04.2017

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna od kilku lat ukrywał się przed organami ścigania, ale ostatecznie trafił tam, gdzie nakazał sąd. 36-latek, chcąc uniknąć zatrzymania, schował się do łóżka. Teraz spędzi najbliższe lata w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości.

Wczoraj (25.04.17) krótko po6:00 kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 36-latka, który był poszukiwany trzema listami gończymi przez toruński sąd. Mężczyzna od kilku lat ukrywał się przed organami ścigania, jednak informacje jakie zdobyli policjanci oraz znakomite rozpoznanie pozwoliły ustalić miejsce, w którym będzie przebywać. Funkcjonariusze podejrzewali, że może się on ukrywać się w jednym z domów na Mokrym Przedmieściu. Te ustalenia okazały się trafne.

Kiedy kryminalni zapukali do drzwi wytypowanego wcześniej domu otworzyła im żona poszukiwanego. Kobieta twierdziła, że mąż wyjechał w delegację i nie ma go w domu. Policjanci nie dali się zwieść i dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia. Okazało się, że 36-latek ukrył się w jednym z pokoi w skrzyni łóżka. Dodatkowo, przykrył się jeszcze kocami. Na nic się jednak zdały wszelkie próby uniknięcia odsiadki. Poszukiwany trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższe kilka lat odsiadując wyroki m.in. za włamania i groźby karalne.

Autor: sierż. szt. Wojciech Chrostowski
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony