Wiadomości

Zajęcia z samoobrony dla urzędniczek poprowadził policyjny instruktor

Data publikacji 28.04.2017

Policyjny instruktor przeprowadził szkolenie dla pracowników socjalnych powiatu golubsko-dobrzyńskiego z zakresu bezpieczeństwa. Spotkanie, oprócz wykładu, miało również charakter warsztatów, podczas których asp. sztab. Jacek Kozerski - instruktor taktyki i technik interwencji zaprezentował elementy samoobrony, które mogą przydać się w nie zawsze bezpiecznej pracy urzędniczek.

Komenda Powiatowa Policji w Golubiu-Dobrzyniu wyszła naprzeciw zainteresowaniu i chęci pracowników socjalnych do kształcenia umiejętności samoobrony. Dlatego, asp. sztab. Jacek Kozerski, który na co dzień jest instruktorem z zakresu taktyki i techniki interwencji, przeprowadził szkolenie dla urzędniczek. Podczas spotkania panie mogły usłyszeć o podstawowych elementach samoobrony oraz poznać i przećwiczyć te przydatne w ich pracy umiejętności.

Asp. sztab. Jacek Kozerski, podczas warsztatów, podkreślał bardzo ważny aspekt, jakim jest odpowiednie połączenie elementów wychowania fizycznego ze specjalnymi umiejętnościami i koncentracją.

Zajęcia zorganizowane były przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Golubiu-Dobrzyniu,a przeprowadzone zostały w Zespole Szkól nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu. W spotkaniu, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wzięły udział urzędniczki Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Golubiu-Dobrzyniu, MOPS w Golubiu-Dobrzyniu, GOPS w Ciechocinie, Radominie i Zbójnie.                                                  

 

Autor: st. asp. Małgorzata Lipińska
Publikacja: Kamila Ogonowska

Powrót na górę strony