Wiadomości

Dwa groźne wypadki w powiecie lipnowskim

Data publikacji 30.04.2017

Minionej nocy w powiecie lipnowskim doszło do dwóch wypadków drogowych. Ciężko ranny jest pasażer rovera, którego kierujący uderzył w drzewo w miejscowości Radomice. Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło w Makówcu. Na miejscu zginął 27-letni mieszkaniec gminy Chrostkowo.

Wczoraj (29.04.2017), po 19.00 policjanci drogówki udali się do miejscowości Radomice, gdzie kierujący roverem 30-letni mieszkaniec gm. Lipno wpadł w poślizg i na łuku drogi uderzył w drzewo. Kierowca był trzeźwy i nie odniósł poważnych obrażeń. Ciężko ranny został natomiast 29-letni pasażer auta - mieszkaniec Śremu.

Dziś (30.04.2017) przed 1.00 w nocy policjanci dostali informację o kolejnym zdarzeniu na drodze. Na trasie Lipno-Rypin, w miejscowości Makówiec kierowca BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z trasy uderzając w drzewo. Na miejscu zginął pasażer auta, 27-letni mieszkaniec gm. Chrostkowo. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 21-letniego mieszkańca gm. Chrostkowo, od którego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności obu wypadków.

Autor: sierż. szt. Małgorzata Małkińska
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz

Powrót na górę strony