Wiadomości

Wpadł z kokainą

Data publikacji 18.09.2017

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie kokainę. Wpadł tuż po tym, jak zażył narkotyk.

W sobotę (16.09.2017) około godziny 04:30 patrol z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał zgłoszenie dotyczące osoby, która podejrzanie się zachowuje. Ze zgłoszenia wynikało, że zażywa coś przez nos.

Policjanci pojechali w rejon ulicy Starego Portu. Tam zauważyli opisywanego mężczyznę. Ten na widok mundurowych zaczął uciekać. Jednak po krótkim pościgu wpadł w ręce funkcjonariuszy. 29-latek został wylegitymowany.

W trakcie kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim pudełko z białym proszkiem. Mężczyzna przyznał, że jest to kokaina. Patrol zatrzymał go i przewiózł do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że faktycznie jest to kokaina. 29-latek był pijany.

Po wytrzeźwieniu śródmiejscy śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony