Wiadomości

Poszukiwany nieletni wpadł w ręce mundurowych

Data publikacji 18.09.2017

Policjanci z bydgoskiego Błonia, zajmujący się problematyką nieletnich, zatrzymali poszukiwanego 17-latka. W trakcie zatrzymania, nastolatek dokonał naruszenia nietykalności funkcjonariusza. Mundurowi znaleźli przy nim podrobioną legitymację. Młodzieniec usłyszał już zarzuty.

Wszystko zaczęło się od ustaleń policjantów z bydgoskiego Błonia, z których wynikało, że na terenie osiedla może przebywać poszukiwany przez młodzieżowy ośrodek wychowawczy nieletni. Na podstawie zebranych informacji wytypowali miejsce przebywania 17-latka.

Wczoraj (17.09.2017) po południu przystąpili do działania. Nastolatek został zatrzymany, gdy wychodził z mieszkania. Podczas zatrzymywania był bardzo agresywny. Próbował się wyrwać. Swoją agresję skierował na jednego z policjantów, powodując u niego naruszenie nietykalności cielesnej. Po obezwładnieniu 17-latka, mundurowi znaleźli przy nim podrobioną legitymację rzemieślniczą. Młodzieniec został doprowadzony do komisariatu na bydgoskim Błoniu.

Tam śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz sfałszowania dokumentu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony