Wiadomości

Bydgoszczanin wpadł z narkotykami

20-letni mieszkaniec Bydgoszczy odpowie za przestępstwo narkotykowe. Policjanci z bydgoskich Wyżyn znaleźli przy nim marihuanę i amfetaminę. Z zabezpieczonych środków psychoaktywnych można by było zrobić blisko 35 porcji narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn ustalili, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może być zamieszany w przestępczość narkotykową. Trop doprowadził ich do 20-latka.

Wczoraj (20.12.2017) wieczorem namierzyli go i wylegitymowali na ulicy Glinki. Policjanci znaleźli przy nim woreczki z suszem roślinnym i białym proszkiem. Co więcej, mężczyzna miał przy sobie wagę elektroniczną. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. 20-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału przedstawili mu zarzut posiadania zakazanych środków psychoaktywnych. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności do lat 3.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski

Powrót na górę strony